Ulotka Zdrowia
Lactocontrol - Poprawia trawienie laktozy z mleka

Lactocontrol - Poprawia trawienie laktozy z mleka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Lactocontrol

Lactocontrol to suplement diety poprawiający trawienie laktozy, która znajduje się w mleku. Polecany jest osobom, u których występuje nietolerancja laktozy, polegająca na nieprawidłowym trawieniu mleka.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych, które należy przyjmować z każdym posiłek zawierającym laktozę. Przyjęcie zbyt dużej ilości tego produktu może wywołać efekt przeczyszczający. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić produkt przed wilgocią.

Lactocontrol składniki:

Substancje wypełniające: sorbitol i mikrokrystaliczna celulozo; laktaza; substancja przeciwzbryiająca: stearynian magnezu; składniki otoczki: substancje zgęszczające: hydroksypropylometylocelulozo i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, A barwnik E171.

Wartość odżywcza W 100 g produktu w 1 tabletce
Tłuszcz - w tym kwasy tłuszczowe nasycone  0,8 g 0,8 g <0,01 g <0,01 g
Węglowodany - w tym cukry - w tym poliole  66,4 g 0 g 47,1 g  0,23 g 0 g 0,16 g
Błonnik 30,2 g 0,1 g
Białko 1 g <0,01 g
Sól 0 g 0 g

Masa netto

10,35 g


Opinie Lactocontrol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."