Ulotka Zdrowia
Lactocontrol - 70 tabletek na trawienie laktozy

Lactocontrol - 70 tabletek na trawienie laktozy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Lactocontrol

Lactocontrol 70 tabketek to suplement diety poprawiający trawienie laktozy, która znajduje się w mleku. Polecany jest osobom, u których występuje nietolerancja laktozy, polegająca na nieprawidłowym trawieniu mleka.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych, które należy przyjmować z każdym posiłek zawierającym laktozę. Przyjęcie zbyt dużej ilości tego produktu może wywołać efekt przeczyszczający. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić produkt przed wilgocią.


Opinie Lactocontrol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."