Ulotka Zdrowia
Lactibiane Wzorcowy - PILEJE 30 kaps

Lactibiane Wzorcowy - PILEJE 30 kaps

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: PILEJE
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lactibiane Wzorcowy

Lactibiane Wzorcowy jest najwyższej klasy preparatem probiotycznym zawierającym 4 szczepy wyselekcjonowanych bakterii probiotycznych o bogatym działaniu prozdrowotnym. Produkt wytwarzany jest z zachowaniem najwyższych standardów. Zawiera aż 10 miliardów jednostek tworzących kolonię bakteryjną w 1 kapsułce.

Lactibiane Wzorcowy - PILEJE Preparat probiotyczny

Preparaty probiotyczne chronią organizm człowieka przed drobnoustrojami tworząc między innymi amoniak, kwas mlekowy i octowy oraz bakteriocyny. Zasiedlają również jelita i pomagają w tworzeniu stabilnej bariery jelitowej.

W przewodzie pokarmowym żyje wiele różnego rodzaju mikroorganizmów. Najwięcej z nich stanowią bakterię tworzące mikrobiotę jelit. W celu ochrony i odbudowy mikrobioty, niezwykle skutecznym sposobem jest stosowanie probiotyków.

Lactibiane Wzorcowy - PILEJE 30 kaps 

  • reguluje zaburzenia jelitowe
  • przeciwdziała problemom związanym z trawieniem
  • wzmacnia florę jelitową przewodu pokarmowego
  • wspiera pracę układu immunologicznego

Lactibiane Wzorcowy polecany jest do suplementacji w przypadku zaburzeń trawiennych typu wzdęcia, czy zaparcia, przy zespole jelita drażliwego i dysfunkcjach układu odpornościowego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lactibiane Wzorcowy
Alicja21
Ocena produktu

Probiotyk wysokiej jakości ! Polecam


Hako
Ocena produktu

Dość wysoka cena jakie macie opinie o tym produkcie ?


Bizon
Ocena produktu

CENA NIE JEST WYSOKA JAK ZA TAK DOBRY PROBIOTYK.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."