Ulotka Zdrowia
Lactibiane Tolerancja - PILEJE 30 kaps.

Lactibiane Tolerancja - PILEJE 30 kaps.

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: PILEJE
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lactibiane Tolerancja

Lactibiane Tolerancja to suplement diety wzmacniający florę bakteryjną przewodu pokarmowego. Doskonale sprawdza się też w czasie terapii tanów zapalnych błony śluzowej jelit.

Lactibiane Tolerancja - 10 miliardów szczepów mikrobiotycznych

Lactibiane Tolerancja w jednej kapsułce zawiera 10 miliardów szczepów mikrobiotycznych, które wspomagają pracę układu pokarmowego oraz system obronny jelit. Ich obecność w przewodzie pokarmowym pomaga podtrzymać bogate zróżnicowanie mikroflory jelitowej oraz sprzyja prawidłowemu pozyskaniu energii z pożywienia. Ponadto, uczestniczą w ochronie organizmu przed bakteriami chorobotwórczymi oraz wzmacniają odporność.

Lactibiane Tolerancja - PILEJE Efekty działania 

Szczepy mikrobiotyczne zawarte w Lactibiane Tolerancja wspomagają też pracę organizmu poprzez syntezę witaminy K odpowiedzialnej za prawidłowe krzepnięcie krwi oraz mocną strukturę kości. To wszystko sprawia, że suplement zalecany jest przy zespole jelita drażliwego, zwłaszcza, gdy towarzyszą mu częste biegunki lub zaparcia, a także zespole nieszczelnego jelita połączonego z alergią oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lactibiane Tolerancja
Kura
Ocena produktu

Doskonały produkt jeżeli ktoś ma problemy zdrowotne i potrzebuje probiotyków. Niestety cena wysoka


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."