Ulotka Zdrowia
L-karnityna - Kapsułki Myprotein

L-karnityna - Kapsułki Myprotein

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 90/180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu L

L-karnityna to rozwiązanie dla osób, które chcą w łatwy sposób uzupełnić braki L-karnityny w swoim organizmie. Składnik ten wytwarzany jest w organizmie każdego człowieka z aminokwasu lizyny i metioniny. Jest syntezowana wątrobie i nerkach i może być transportowana do innych tkanek w organizmie. Największy jej poziom można znaleźć w mięśniach szkieletowych oraz w sercu.

L-karnityna - Kapsułki Myprotein - dawkowanie

Preparat należy przyjmować 2-3 razy dziennie z posiłkami. Zalecana jest jedna porcja, która składa się z dwóch tabletek.

Zawartość w porcji (2 tabletki):
-karnityna: 1000mg

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Jonu
Ocena produktu

L-karnityna zawsze będzie skuteczna aby usunąć trochę wody z naszego organizmu. Polecam polecam


Zibi
Ocena produktu

Fajnie działa. Paru znajomych używa tego jako suplementu na wycinkę ja to stosuje regnularnie na trening na lepsze samopoczucie. Bo tak poważnie na co jest najlepiej stosować L-karnityne ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."