Ulotka Zdrowia
L Carnitine Liquid - Suplement diety w formie napoju

L Carnitine Liquid - Suplement diety w formie napoju

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu L Carnitine Liquid

L-Carnitine Liquid 1000ml to suplement diety w formie napoju, który został stworzony z myślą o profesjonalnych sportowcach, którzy chcą uzupełnić swoją dietę podczas intensywnego wysiłku. Preparat zawiera substancje słodzące.

L-Carnitine Liquid - dawkowanie 

Na dzień można zastosować jedną porcję preparatu, czyli 20 ml przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie L Carnitine Liquid

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."