Ulotka Zdrowia
Kwas rumenowy - CLA pomoc w odchudzaniu Myprotein

Kwas rumenowy - CLA pomoc w odchudzaniu Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 60/180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kwas rumenowy

Kwas rumenowy (CLA) to najczęściej wybierany przez sportowców suplement diety. CLA jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym omega-6, który wpływ pozytywnie na ludzkie zdrowie. W naturalnym środowisku występuje w produktach mlecznych i mięsnych, takich jak na przykład sery i wołowina. Jednak, jedynie przyjmowanie suplementów tego typu jest w stanie uzupełnić pełne zapotrzebowanie organizmu na CLA.

Preparat ten jest wręcz stworzony dla osób, które chcą uzupełnić braki CLA w swoim organizmie. Może być stosowany wraz ze zbilansowaną dietą i regularnymi ćwiczeniami. Najlepsze efekty uzyskasz stosując 1-2 kapsułki preparatu podczas posiłku 1-3 razy na dzień. Dostępny jest w postaci żel-kremu.

Kwas rumenowy - zawartość odżywcza 

Zawartość w porcji (2 żel-kremy): kwas rumenowy 80% (z krokosza barwierskiego): 1600 m

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Kwas rumenowy
Marcq
Ocena produktu

Bardzo fajny dodatek do codziennej suplementacji.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."