Ulotka Zdrowia
Kwas jabłkowy - 100% proszek, 250g Myprotein

Kwas jabłkowy - 100% proszek, 250g Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kwas jabłkowy

Kwas jabłkowy to składnik, który można znaleźć na przykład w zielonym jabłku. Posiada podobne właściwości co kwas cytrynowy. Posiada cierpki i gorzki smak. Dodawany jest jako substancja smakowa do różnych słodkich potraw w celu osiągnięcia pikantnego efektu.

Jako suplement diety świetnie sprawdza się do uwalniania energii ze spożywanych pokarmów, jak i wpływa na zwiększenie wytrzymałości u sportowców. Powinien być stosowany przez osoby jeżdżące na rowerze lub biegające na długich dystansach. Warto stosować preparat w trakcie zawodów lub treningów, ponieważ pomaga on w hipoksyjnej fazie wysiłku i przedłuża czas, w którym organizm działa na optymalnym poziomie.

Ostatnie badania wykazały, że kwas jabłkowy zmniejsza odczuwanie bólu występującego przy fibromialgii, chorobie zwyrodnieniowej powodującej ból całego ciała, przede wszystkim stawów.

Kwas jabłkowy - dawkowanie

Zalecaną dzienną dawką preparatu jest 800 mg, które należy przyjąć wraz z posiłkiem. Trzeba przygotować napój z zawartością wody lub soku owocowego.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Kwas jabłkowy
Dorotta
Ocena produktu

nie tylko ja jezdzacych na rowerze ale tych jezdzacych konno! super produkt!


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."