Ulotka Zdrowia
Kwas foliowy - Tabletki, 90 szt DOZ

Kwas foliowy - Tabletki, 90 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kwas foliowy

Kwas foliowy, tabletki, 90 szt. to suplement diety dla kobiet w ciąży i planujących zajść w ciążę. Ważne jest, aby przyszła mama od początku starań o dziecko, jak i będąc w ciąży wspomagała swój organizm takimi preparatami.

Kwas foliowy, tabletki, 90 szt DOZ

Dzięki temu, zminimalizuje ryzyko wystąpienia wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Najlepsze efekty przyszła mama może uzyskać przyjmując codziennie jedną kapsułkę leku przez co najmniej miesiąc przed poczęciem, a gdy dojdzie do poczęcia, kwas foliowy należy przyjmować jeszcze przez trzy miesiące. Preparatu nie należy stosować, gdy występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Skład Kwas foliowy, tabletki, 90 szt DOZ
1 tabletka zawiera:

Kwas foliowy 400 mcg 200% RDA*

Masa netto
18,9 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Kwas foliowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."