Ulotka Zdrowia
Ksylitol - Zdrowy cukier 500 g Myprotein

Ksylitol - Zdrowy cukier 500 g Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 500 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ksylitol

Ksylitol to suplement diety, którego głównym składnikiem jest ksylitol. Jest to naturalny alkohol cukrowy, który występuje w wielu owocach i warzywach. Wykorzystywany jest jako bezcukrowa substancja słodząca. Stanowi zdrowszą alternatywę dla cukru, posiadającą wiele wartości odżywczych. Stosując ten środek, można zmniejszyć prawdopodobieństwo podniesienia poziomu cukru we krwi, a także obniżyć zawartość tłuszczu w organizmie. Ksylitol wpływa również na obniżenie apetytu, dzięki temu, że wywołuje uczucie sytości, które odczuwane jest przez długi czas.

Ksylitol jest również bardzo zdrowy dla uzębienia, ze względu na zdrowsze działanie niż cukier. Dzieje się tak, ponieważ ksylitol nie jest fermentowany przez bakterie występujące w jamie gębowej. Niektórzy uważają, że środek ten przeciwdziała rozmnażaniu bakterii w jamie ustnej, a tym samym obniża ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów z uzębieniem.

Ksylitol Myprotein - dawkowanie

Warto dodawać ten środek do potraw i napojów. Dziennie można zastosować maksymalnie 12 g preparatu.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Ksylitol
Gillerme
Ocena produktu

Cenie ten Ksyntol ze jest pozbawionych niepotrzebnych dodatków !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."