Ulotka Zdrowia
Krem zmiękczający twardą skórę stóp - Scholl

Krem zmiękczający twardą skórę stóp - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 60 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem zmiękczający twardą skórę stóp

Scholl Krem zmiękczający twardą skórę stóp to preparat, dzięki któremu uda się uzyskać wyraźnie miększe stopy po 7 dniach jego stosowania. Idealny dostosowania na większych powierzchniach, jak dolna część stóp oraz pięty. Właśnie w tych miejscach najczęściej pojawia się twarda skóra. Krem nadaje się do regularnego stosowania. Wystarcza na 60 aplikacji.

W składzie kremu znajduje się kwas salicylowy, który poprzez właściwe złuszczanie skóry sprawia, że staje się ona wyraźnie miększa. Preparat należy wcierać codziennie bezpośrednio w miejsca występowania twardej skóry.

Krem zmiękczający twardą skórę stóp Scholl - zastosowanie

Produkt nadaje się jedynie tylko do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Jeżeli na skórze stóp pojawiają się jakieś schorzenia, również takiego preparatu nie należy używać. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przyczyny powstawania twardej skóry na stopach

Istnieje wiele przyczyn tego nieestetycznego schorzenia. Do najbardziej powszechnych należą:

  • stojąca praca,
  • długotrwałe przebywanie na nogach,
  • nadwaga,
  • neuropatia autonomiczna,
  • starzenie się,
  • nieprawidłowy styl życia.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem zmiękczający twardą skórę stóp

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."