Ulotka Zdrowia
Krem nawilżający do stóp i paznokci - Scholl

Krem nawilżający do stóp i paznokci - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 60 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem nawilżający do stóp i paznokci

Scholl Krem nawilżający do stóp i paznokci to preparat, który zmiękcza i nawilża skórę stóp. Ponadto, poprawia kondycję paznokci. Zapobiega odtwarzaniu się zrogowaciałego naskórka. Krem jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. Może być stosowany przez diabetyków.

Krem należy nakładać na suchą i czystą skórę każdego dnia. Krem należy wmasowywać w skórę aż do całkowitego wyschnięcia. Największą uwagę należy poświęcić miejscom wyjątkowo suchym.

Krem nawilżający do stóp i paznokci - Scholl zastosowanie

Produkt nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu kremu z oczami, natychmiast należy je przemyć.

Problem – suche stopy

Suche stopy są problemem wielu osób. Sucha skóra pojawia się bardzo często i trudno ją zlikwidować. Problem jest szczególnie kłopotliwy dla kobiet, które chcą prezentować swoje zadbanie stopy w sandałach. Z takim problemem jednak może być to kłopotliwe.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem nawilżający do stóp i paznokci

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."