Ulotka Zdrowia
Krem do stóp suchych i zniszczonych - Neutrogena

Krem do stóp suchych i zniszczonych - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do stóp suchych i zniszczonych

Neutrogena Formuła Norweska Odżywczy krem do stóp suchych i zniszczonych to produkt intensywnie nawilżający, który wnika aż do 10 warstwy skóry. Od pierwszego dnia stosowania pomaga regenerować popękane i suche stopy oraz pięty. Daje natychmiastowe ukojenie. Sprawia, że stoły stają się gładkie i miękkie. Krem ma nietłustą konsystencję. Nie pozostawia śladów.

Preparat należy wmasować w oczyszczoną skórę stóp aż do pełnego wyschnięcia. Szczególnie należy zastosować krem na pięty.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do stóp suchych i zniszczonych

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."