Ulotka Zdrowia
Krem do stóp na zrogowacenia - Neutrogena

Krem do stóp na zrogowacenia - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do stóp na zrogowacenia

Neutrogena Formuła Norweska Krem do stóp na zrogowacenia to produkt intensywnie nawilżający, zmniejszający zrogowacenia, a także pomagający zapobiec ich ponownemu pojawieniu się. Formuła kremu powstała we współpracy z dermatologami. Dzięki wysokiej zawartości mocznika, pomaga usunąć zgrubiały naskórek. Skóra zostaje wtedy przygotowana do intensywnego nawilżenia. Preparat nawilża skórę stóp przez 24 godziny. Staje się ona miękka i można odczuwać wyraźną ulgę. Krem łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów.

Krem należy stosować rano lub wieczorem na czyste stopy. Należy wmasować go w zrogowacenia. Nie spłukiwać.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do stóp na zrogowacenia

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."