Ulotka Zdrowia
Krem do stóp na popękane pięty - Neutrogena

Krem do stóp na popękane pięty - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do stóp na popękane pięty

Neutrogena Formuła Norweska Krem do stóp na popękane pięty to produkt intensywnie nawilżający i walczący z suchymi stopami i popękanymi piętami. W składzie kremu znajdują się:

  • pantenol – posiada silne właściwości łagodzące,
  • hialuronian sodu i gliceryna – pomagają odzyskać skórze naturalny poziom nawilżenia.

Rezultaty ze stosowania kremu widoczne są już po pierwszym dniu użycia. Skóra stóp staje się miękka i gładka. Można odczuwać wyjątkowy komfort. Preparat nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy i szybko się wchłania.

Krem należy stosować dwa razy dziennie lub częściej na popękane i zniszczone miejsca na stopach. Stosować aż do uzyskania poprawy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do stóp na popękane pięty

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."