Ulotka Zdrowia
Krem do rąk skoncentrowany - Neutrogena

Krem do rąk skoncentrowany - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50ml 75ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do rąk skoncentrowany

Neutrogena Formuła Norweska Krem do rąk skoncentrowany to produkt, który został wzbogacony o glicerynę pozwalającą przynieść ulgę suchym i spierzchniętym dłoniom. Nawet w najbardziej surowych warunkach, dłonie stają się miękkie i gładkie. Krem jest bardzo wydajny. Opakowanie wystarcza na 200 zastosowań.

Niewielką ilość kremu należy wmasować w skórę dłoni.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do rąk skoncentrowany

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."