Ulotka Zdrowia
Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry - Neutrogena

Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry

Neutrogena Formuła Norweska Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry to preparat, który skutecznie chroni ręce, a także niweluje przebarwienia. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Skoncentrowana Formuła Norweska intensywnie nawilża dłonie. Skóra staje się miękka i elastyczna. Już po 4 tygodniach stosowania, koloryt skóry nabiera jednolitości, a przebarwienia stają się znacznie mniej widoczne. Krem jest nietłusty i szybko się wchłania. Nadaje się do skóry wrażliwej.

Najlepiej stosować krem minimum dwa razy dziennie. Dzięki temu, można będzie uzyskać najlepsze rezultaty.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."