Ulotka Zdrowia
Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany) - Neutrogena

Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany) - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany)

Neutrogena Formuła Norweska Krem do rąk bezzapachowy to preparat wzbogacony o glicerynę. Wystarczy kropla, aby przynieść natychmiastową ulgę suchym i spierzchniętym dłoniom. Sprawdzi się świetnie w każdych warunkach. Sprawi, że skóra dłoni będzie miękka i delikatna. Krem jest skoncentrowany i bardzo wydajny. Opakowanie kremu wystarczy na 200 zastosowań.

Niewielką ilość kremu należy nanieść na dłonie i wmasować. Stosować wedle potrzeb.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany)

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."