Ulotka Zdrowia
Koper włoski - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Koper włoski - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Koper włoski

Koper włoski, zioła do zaparzania, 2 g, 30 saszetek to suplement diety dostępny w torebkach. Zawiera wysuszone i rozdrobnione owoce kopru włoskiego.

Koper włoski, zioła do zaparzania DOZ

Jego stosowanie zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Zapewnia działanie rozluźniające w obrębie jelit. Najlepsze efekty uzyskasz pijąc preparat dwa razy dziennie po jednej szklance. Nie należy przekraczać zalecanej dawki leku oraz stosować go, gdy występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Skład Koper włoski, zioła do zaparzania

1 torebka zawiera:
2 g wysuszonego i rozdrobnionego owocu kopru włoskiego (Feniculum vulgare).

Masa netto
60 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Koper włoski

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."