Ulotka Zdrowia
Kompresy jałowe -  Z gazy bawełnianej 8 warstwowe DOZ

Kompresy jałowe - Z gazy bawełnianej 8 warstwowe DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 3 sztuki
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kompresy jałowe

Kompresy jałowe z gazy bawełnianej, 17 nitkowe, 8 warstwowe, 10 x 10 cm, 3 szt. przeznaczone są do jednorazowego użytku. Nie należy ich stosować, jeżeli dostępne są w uszkodzonym opakowaniu. Powinny być przechowywane w temperaturze do 35 stopni Celsjusza i wilgotności do 80%. Należy chronić je przed promieniami słonecznymi. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Kompresy jałowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."