Ulotka Zdrowia
Kimera – Naturalny spalacz tłuszczu IRIDIUM LABS

Kimera – Naturalny spalacz tłuszczu IRIDIUM LABS

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Iridium Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kimera – Naturalny spalacz tłuszczu IRIDIUM LABS

Dla wielu mężczyzn ważne jest uzyskanie pięknej rzeźby ciała. Aby jednak do niej dojść, najpierw konieczne jest spalenie tkanki tłuszczowej. Oparty na naturalnych składnikach spalacz tłuszczu Kimera, przyczyni się do uzyskania bardzo dobrych efektów wizualnych.

Kimera w znakomity sposób przyspiesza spalanie tłuszczu i podkręca metabolizm nawet o 40%. Daje mężczyźnie jeszcze więcej siły do działania, przez co jego treningi mogą być bardziej intensywne niż dotychczas. Sprawdzona naukowa formuła jedynie poprawi wygląd ciała, spali tłuszcz bez żadnych szkód dla organizmu i zdrowia.

Kimera – tajna broń na tłuszcz
Kimera to spalacz tłuszczu oparty na naturalnych składnikach. Został stworzony po to, aby poprawiać metabolizm i przyspieszać spalanie tłuszczu. Przyczynia się do przekształcania tkanki tłuszczowej w niespożyte źródło energii. Zdecydowanie, z tym preparatem mężczyzna będzie mógł osiągnąć bardzo dobre rezultaty z treningów. Uzyska poziom tkanki tłuszczowej, który pozwoli mu na rzeźbienie sylwetki. Ponadto, podnieść można ilość spalanych kalorii podczas ćwiczeń nawet o 300.

Wszystkie te niezwykłe efekty można uzyskać dzięki dwóm składnikom zawartym w preparacie. Są nimi Proprietary Kimera Complex i Thermoagen. Zdecydowanie dzięki nim efekty wizualne ciała zostaną znacznie poprawione.

Działanie Kimera
Składniki preparatu bardzo szybko przenikają do krwi i trafiają do nerek i nadnerczy. Dochodzi do zahamowania produkcji adenozyny i produkcji noradrenaliny. Pozwala to na użycie większej ilości kwasów tłuszczowych i tłuszczu jako źródła energii w trakcie treningów. Możliwe jest dzięki temu spalanie tłuszczu podwyższając jednocześnie siłę i wytrzymałość organizmu podczas treningu. Kimera zwalcza tłuszcz trzewiowy, polepsza działanie metabolizmu i przyswajanie białek.

Przed wprowadzeniem do sprzedaży tego preparatu, przeszedł on szereg badań klinicznych. Jedna grupa badanych przez 90 dni przyjmowała Kimerę, a druga placebo. Dodatkowo, badani stosowali dietę niskokaloryczną i wykonywali treningi siłowe i tlenowe. Osoby zażywające preparat mogły pochwalić się zawartością tłuszczu na poziomie 8%, a zażywający placebo aż 18%.

Stosowanie preparatu
Aby uzyskać najlepsze efekty ze stosowania preparatu, należy przyjmować od jednej do trzech tabletek dziennie. Pierwszą kapsułkę należy przyjąć przed śniadaniem, a następne w odstępach 4-5 godzin od siebie. Za każdym razem preparat należy popijać dużą ilością wody.

Kimera działa jeszcze lepiej, jeśli organizm poddawany jest intensywnemu treningowi. Warto zafundować sobie dostosowany do możliwości trening siłowy i wytrzymałościowy, z którego pomocą spalimy nie tylko 500 kcal, ale nawet 800. Zdecydowanie podczas stosowania tego preparatu jest to możliwe.

Należy podkreślić, że aż 97,3% osób stosujących ten preparat potwierdza skuteczność jego działania. Uważają, że to właśnie dzięki jego mocy uzyskali najlepsze efekty z możliwych. Ich ciało zmieniło się nie do poznania. Zostało pięknie wyrzeźbione, co było ich największym marzeniem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Kimera – Naturalny spalacz tłuszczu IRIDIUM LABS
Alezo
Ocena produktu

Kimera podobnie jak Somatodrol w polsce jeszcze mało doceniony. Jest do dobry spalacz tłuszczu


Marcin-Kato
Ocena produktu

Z tego produktu jestem bardzo zadowolony ! Kimera sieje spustoszenie z moim tłuszczem w moim orgnizmie ! Efekty stosowania są bardzo widoczne !


SzanujePropsuje
Ocena produktu

Propsuje ten spalacz Kimera ! IRIDIUM LABS robi wielki postęp jeżeli chodzi o jakość suplementów. Muszę wam powiedzieć że nie przepłacicie kupując Kimere


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."