Ulotka Zdrowia
Kidofen - Ibuprofen lek przeciwgorączkowy

Kidofen - Ibuprofen lek przeciwgorączkowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kidofen

Kidofen to lek w postaci zawiesiny będący najtańszym ibuprofenem dla dzieci. Łagodzi gorączkę i bóle różnego pochodzenia, takie jak bóle głowy, gardła, uszu, bóle na skutek ząbkowania. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Kidofen lek przeciwgorączkowy dawkowanie:

Lek nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być podawany osobom z chorobą wrzodową żołądka, niewydolnością nerek i wątroby, ze skazą krwotoczną oraz w III trymestrze ciąży.


Opinie Kidofen

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."