Ulotka Zdrowia
Kazeina micelarna - Białko na noc Myprotein

Kazeina micelarna - Białko na noc Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1kg, 2,5kg, 5kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kazeina micelarna

Kazeina micelarna to białko o stopniowym uwalnianiu, które jest pozyskiwane z najwyższej jakości mleka. Dzięki temu, że do wytrącania białka z mleka wykorzystuje się niskotemperaturowe procesy ultrafiltracji, można uzyskać produkt z wysokiej jakości składnikami odżywczymi.

Kazeina micelarna jest stopniowo wchłaniania przez żołądek, co pozwala na rozciągnięte w czasie uwalnianie aminokwasów do mięśni. Świetnie sprawdza się do stosowania między posiłkami i przed snem. Do 200-300 ml wody lub mleka należy dodać półtorej dużej łyżki czyli 30 g preparatu i wszystko razem wymieszać. Środek, dla osiągnięcia najlepszych efektów, należy stosować 2-3 razy dziennie.

Trzeba również podkreślić, że kazeina micelarna zawiera bardzo dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych oraz odznacza się niską zawartością tłuszczów, a także stanowi świetne źródło wapnia.

Zawartość w 100g produktu:
energia (kJ/kcal): 1518/358
tłuszcze: 1,5g
w tym nasycone: 0,8g
węglowodany: 6,0g
w tym cukry: 4,0g
białko: 80g
sól: 0,4g

Zawartość w porcji 30g:
energia (kJ/kcal): 455/107
tłuszcze: 0,5g
w tym nasycone: 0,2g
węglowodany: 1,8g
w tym cukry: 1,2g
białko: 24g
sól: 0,1g

Zwracamy uwagę, że informacje odżywcze opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. W przypadku większości wersji smakowych zawartość białka jest mniejsza o około 3%, zaś w przypadku wersji czekoladowej o około 8%, z uwagi na dodane kokosy.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Kazeina micelarna
Algan32
Ocena produktu

Kazeinę stosuje regularnie. Najczęściej z twarogu ale jako uzupełenienie stosuje właśnie ten suplement od Myprotein !


Zumek
Ocena produktu

Jaki smak, który nie będzie mega słodki doradzacie ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."