Ulotka Zdrowia
Kawa Mielona Meksyk Fair Trade - BIO 250g CAFE MICHEL

Kawa Mielona Meksyk Fair Trade - BIO 250g CAFE MICHEL

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Cafe Michel
  • Pojemność: 250 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kawa Mielona Meksyk Fair Trade

Kawa mielona typu arabica. Jej nasiona pochodzą z upraw ekologicznych. Posiada aromatyczny zapach i wyrafinowany smak,  z uwagi na który jest idealną propozycją dla każdego miłośnika tego napoju.

Kawa arabica, ekologiczna, pochodząca  z Meksyku. Sposób jej pozyskiwania zgodny z zasadami Fair Trade. Charakteryzuje się intensywnym, owocowym smakiem i zapachem. Lekko kwaśna. Posiada w swym składzie 1,17 % kofeiny.

Kawa Mielona Meksyk Fair Trade - BIO CAFE MICHEL 

Do produkcji mielonej kawy arabica wykorzystano nasiona pochodzące jedynie z ekologicznych upraw. Jest doskonałą propozycja dla wszystkich smakoszy prawdziwej kawy.

Aromatyczna kawa arabica została wyprodukowana według zasad Fair Trade. Ziarna pochodzą z upraw ekologicznych, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem. Zawartość kofeiny pomaga łagodzić uczucie zmęczenia, a dodatkowo wpływa pozytywnie na krótkotrwałą pamięć. Dawka 500mg kawy na dzień jest w stu procentach bezpieczna dla ludzkiego organizmu. Zawarta w kawie kofeina bardzo często jest podstawowym składnikiem  suplementów odchudzających, ponieważ wspomaga metabolizm.

Kawa arabica jest od lat najbardziej drogocennym gatunkiem kawy. Zaparzając ja uzyskujemy niezwykły napar o intensywnym lekko kwaskowatym smaku oraz wyjątkowym i niepowtarzalnym aromacie. Jest idealna zarówno sama jak i z dodatkami typu: cukier, śmietanka, mleko. 

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Kawa Mielona Meksyk Fair Trade

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."