Ulotka Zdrowia
Kanguwity smak soczyste jagody Zestaw witamin - Solgar

Kanguwity smak soczyste jagody Zestaw witamin - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Kanguwity smak soczyste jagody Zestaw witamin

Kanguwity (smak soczyste jagody) to kompletny zestaw witamin i składników mineralnych w postaci tabletek do ssania. Preparat powstał z myślą o rodzicach i dzieciach. Pastylki odznaczają się cudownym naturalnym smakiem. Oprócz witamin i minerałów, preparat zawiera sproszkowane warzywa i owoce, takie jak czerwone buraki, marchewkę, truskawki, jabłko, brokuły, morele, a także sproszkowaną dziką różę.

Produkt Kanguwity smak soczyste jagody jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Dzieci od 3 do 5 roku życia mogą przyjmować 1 pastylkę na dzień. Dzieci od 6 roku życia oraz osoby dorosłe mogą przyjmować 2 pastylki na dzień. Kuracja powinna trwać od 30 do 60 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Kanguwity smak soczyste jagody Zestaw witamin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."