Ulotka Zdrowia
Jelly Bear Hair - Witaminy na włosy w żelkach

Jelly Bear Hair - Witaminy na włosy w żelkach

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: żelki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Jelly Bear Hair

Twoje włosy są suche, matowe i zniszczone? Jeśli tak, trzeba w końcu o nie zadbać. Problemy z włosami to przekleństwo wielu kobiet. Część się z tym pogodziła, część ciągle walczy. Standardowe metody wymagają zazwyczaj dużego nakładu czasu, lub łykania ogromnej ilości tabletek. Na szczęście, na ratunek przychodzi Jelly Belly Hair. Dbanie o włosy jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz.

Jelly Bear Hair - witaminy w żelkach na włosy 

Jelly Bear Hair to przełomowy produkt, który pomoże Ci w walce ze zniszczonymi włosami. Już nigdy więcej nie trzeba będzie męczyć się ze standardowymi metodami. Teraz wystarczy opakowanie... żelek. Tak, dokładnie. Te pyszne żelki, o przyjemnym, pomarańczowym smaku zawierają wszystko co potrzebne, by wesprzeć Twoje włosy. jest to bardzo prosty w stosowaniu, smaczny, a zarazem skuteczny produkt. Teraz wreszcie możesz cieszyć się błyszczącymi, zdrowymi włosami.

W tych pysznych żelkach znajdują się m.in.:

  • Biotyna - pomaga zachować zdrowe włosy
  • Cynk - pomaga zachować zdrowe włosy
  • Miedź - korzystnie wpływa na kolor i blask włosów
  • Niacyna - pomaga zachować zdrową skórę
  • Selen - pomaga zachować zdrowe włosy
  • Witamina A - pomaga zachować zdrową skórę
  • Witamina E - chroni komórki przed stresem oksydacyjnym

Dla kogo został przygotowany produkt Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair zostały wyprodukowane przez specjalistów. Produkt został dokładnie przebadany. W żaden sposób nie jest szkodliwy dla organizmu, korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Już po kilku dniach stosowania zobaczysz pozytywne efekty. Włosy zaczną lśnić i wyglądać znacznie lepiej. Wystarczą tylko dwie żelki dziennie, by zniszczone włosy przestały być Twoim problemem. Produkt stosowany jest z powodzeniem przez kobiety na całym świecie, posiada mnóstwo pozytywnych opinii. Dołącz do nich. Zadbaj o zdrowie i piękno swoich włosów.

Spotkania z ludźmi w końcu przestana być krępujące. Obiekt twych westchnień z pewnością zwróci na Ciebie uwagę. Jednak najważniejsze jest to, że w końcu Twoje włosy będą zdrowe. Nie będą obciążone żadnymi chemicznymi substancjami. Wszystkie koleżanki będą Ci zazdrościły takiej przemiany.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Jelly Bear Hair
JuleczkaGdansk
Ocena produktu

Czy można jeść więcej niż dwie dziennie ? Są bardzo pyszne te żelki :D


ULCIA
Ocena produktu

CZEKAM NA JAKIEŚ KOLEJNE PROMOCJE TEGO PRODUKTU !!!


Alicja
Ocena produktu

Bardzo dobre opinie czytam ostatnio o tym produkcie !


Kasiulka21
Ocena produktu

Ile najlepiej zamówić opakowań tych żelków ?


Madzix
Ocena produktu

Zamówiłam w piątek dziś poniedziałek i już mam produkt. Posmakowałam dwóch żelków i sa bardzo smaczne ! Zobaczymy jaki będzie efekt na włosach...


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."