Ulotka Zdrowia
Isostar Antioxidants 400g - Do przygotowania napoju

Isostar Antioxidants 400g - Do przygotowania napoju

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Isostar
  • Pojemność: 400g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Isostar Antioxidants 400g

Isostar Antioxidants to preparat pokrywający zapotrzebowanie organizmu na wodę, energię i mikrosubstancje odżywcze. Zapewnia idealne nawodnienie organizmu, a także zwiększa jego wytrzymałość. Preparat dostarcza do organizmu witaminy C, E i cynk. Chronią one organizm przed stresem oksydacyjnym.

40 g preparatu należy rozcieńczyć w 500 ml wody.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Isostar Antioxidants 400g

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."