Ulotka Zdrowia
Isolate 100 - 100% izolatu białka serwatki

Isolate 100 - 100% izolatu białka serwatki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 1800g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Isolate 100

Isolate 100 zawiera 100% izolatu białka serwatkowego CFM, który odznacza się rekordową wartością biologiczną BV 159. Bardzo szybko się wchłania, a także zawiera aminokwasy BCAA i L-glutaminę. Intensywnie stymuluje syntezę białek mięśniowych i przyczynia się do szybkiego wzrosty ich masy.

Isolate 100 jako uzupełnienie diety w białko 

Uzupełnia dietę w wolne od tłuszczów i cukrów proteiny, które są niezbędne do budowy muskulatury.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Isolate 100

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."