Ulotka Zdrowia
ISO - 100 % Izolatu białka serwatki Fitness Authority CORE

ISO - 100 % Izolatu białka serwatki Fitness Authority CORE

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Fitness Authority
  • Pojemność: 2,27 kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu ISO

ISO to maksymalnie skoncentrowany produkt wysokobiałkowy, który zawiera 100% izolatu białka serwatkowego. Produkt otrzymany jest z zastosowaniem nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie procesu wieloetapowej mikrofiltracji z przepływem krzyżowym. Dzięki temu, że do organizmu sportowca będzie dostarczane białko, jego masa mięśniowa będzie mogła się rozrastać i możliwe będzie jej utrzymanie. Produkt polecany jest przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Pozwala zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na białko.

Preparat ISO dostępny jest w następujących smakach:

  • waniliowy,
  • bananowo-brzoskwiniowy,
  • truskawkowy,
  • karmelowy,
  • biała czekolada z kokosem.

1 miarkę preparatu, czyli 30 g należy zmieszać z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Najlepiej spożyć przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Przeciwwskazania stosowania preparatu ISO

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy także przyjmować preparatu w ciąży oraz podczas karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, które nie jest nasłonecznione.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."