Ulotka Zdrowia
Intensywnie regenerujący krem do rąk - Neutrogena

Intensywnie regenerujący krem do rąk - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Intensywnie regenerujący krem do rąk

Neutrogena Formuła Norweska Intensywnie regenerujący krem do rąk to produkt, który intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Regeneruje bardzo zniszczone i popękane dłonie. Nie pozostawia na skórze lekkiej warstwy i szybko się wchłania. Daje efekt natychmiastowej ulgi i łagodzi wszelkie podrażnienia, jakie pojawiają się na dłoniach. Stają się one gładkie i elastyczne. Rezultaty są widoczne od pierwszego dnia stosowania.

Krem należy używać dwa razy na dzień lub części, szczególnie na popękane miejsca.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Intensywnie regenerujący krem do rąk

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."