Ulotka Zdrowia
Intensywnie regenerujący balsam do ust - Neutrogena

Intensywnie regenerujący balsam do ust - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Intensywnie regenerujący balsam do ust

Neutrogena Formuła Norweska Intensywnie regenerujący balsam do ust to produkt, który dzięki Formule Norweskiej nawilża nawet bardzo popękane i spierzchnięte usta. Intensywnie koi i przynosi ulgę. Usta stają się miękkie. Zostają ochronione i są poddawane regeneracji każdego dnia. Formuła została wzbogacona gliceryną kremową. Balsam posiada przyjemny, delikatny zapach i przynosi natychmiastowy komfort dla ust. Nie pozostawia białej i klejącej się warstwy. Balsam można stosować pod makijaż.

Balsam można stosować tak często, jak to jest konieczne na spierzchniętą, suchą skórę ust.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Intensywnie regenerujący balsam do ust

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."