Ulotka Zdrowia
Intensywnie regenerujący balsam do ciała - Neutrogena

Intensywnie regenerujący balsam do ciała - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Intensywnie regenerujący balsam do ciała

Neutrogena Formuła Norweska Intensywnie regenerujący balsam do ciała to produkt działający jak regenerujący opatrunek. Przynosi ulgę i pomaga regenerować skórę już po pierwszej aplikacji. Łagodzi wszelkie podrażnienia. Zawarta w nim alantoina odbudowuje barierę ochronną skóry. Preparat natychmiast się wchłania.

Produkt należy stosować raz lub dwa razy dziennie na ciało oraz ręce.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Intensywnie regenerujący balsam do ciała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."