Ulotka Zdrowia
Intensywnie odżywczy balsam - Neutrogena

Intensywnie odżywczy balsam - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Intensywnie odżywczy balsam

Neutrogena Formuła Norweska Intensywnie odżywczy balsam to produkt przynoszący natychmiastową ulgę. Zapewnia ochronę dla skóry i nadaje jej zdrowy wygląd na cały dzień. Zmniejsza uczucie napięcia i dyskomfortu. Balsam został wzbogacony o witaminę E, która chroni skórę przed wysuszaniem spowodowanym działaniem czynników zewnętrznych. Przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej.

Balsam należy stosować codziennie na całe ciało, ręce oraz twarz

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Intensywnie odżywczy balsam

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."