Ulotka Zdrowia
Impact Whey Protein - Białko serwatkowe Myprotein

Impact Whey Protein - Białko serwatkowe Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1kg, 2,5kg, 5kg,
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Impact Whey Protein

Impact Whey Protein to białko serwatkowe, które zawiera aż 21 g białka w każdej porcji. Preparat jest bardzo łatwy do wymieszania. Jest bogaty w tłuszcze i węglowodany. Zdecydowanie taki produkt zapewni dostęp do wysokiej jakości białka w proszku. Szczególnie taki produkt jest polecany osobom, które ćwiczą i chcą odpowiednio odbudować mięśnie i włókna mięśniowe, które ulegają uszkodzeniu podczas ciężkich treningów.

Stosując Impact Why Protein można dostarczyć do mięśni każdego dnia odpowiednią ilość białka. Dzięki temu, możliwe będzie utrzymanie odpowiedniej masy mięśniowej, jak i wpłynięcie na jej rozrost. Preparat ten mogą stosować zarówno sportowcy, amatorzy, jak i osoby które dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Produkt dostępny jest w aż 50 smakach.

Impact Whey Protein Protein należy przyjmować 30-60 minut po treningu, gdy metabolizm jest jeszcze podniesiony. Oczywiście, można przyjmować go również w ciągu dnia, jeżeli chcemy utrzymać białko w mięśniach na odpowiednim poziomie. Można go przyjmować w połączeniu z wodą, mlekiem, jogurtem greckim lub koktajlem. Należy dodać dużą miarkę czyli 25 g proszku do wybranego napoju.

Impact Whey Protein - Białko serwatkowe Myprotein - składniki 

Zawartość w 25g:
energia: 103 Kcal
energia: 435 kJ
białko: 21 g
tłuszcz: 1,9g
węglowodany: 1.0 g
wapń: 125,0mg
cholesterol: 0,5mg

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odnoszą się do wersji bezsmakowej. W przypadku większości wersji smakowych zawartość białek będzie niższa o około 3%, zaś w przypadku wersji czekoladowej o około 8%, z uwagi na dodatek kakao.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Impact Whey Protein
Qq
Ocena produktu

Tradycyjne dobre białko serwatkowe. Liczy się uczciwość producenta


Jurgen
Ocena produktu

Zamówione czekam na paczkę. Ile czasu trzeba poczekać na paczkę do PL ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."