Ulotka Zdrowia
Impact Whey Isolate - Isolate białka Myprotein

Impact Whey Isolate - Isolate białka Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1kg 2,5kg 5kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Impact Whey Isolate

Impact Whey Isolate to niezdenaturyzowany izolat białka serwatki, która pochodzi z wegetariańskiego słodkiego sera.

Jest to najlepsza forma białka, na jaką możesz się zdecydować. Zawiera ponad 90% białka, przy niskiej zawartości tłuszczów i węglowodanów. Odznacza się wysoką zawartością zarówno engogennych, jak i egzogennych aminokwasów. Dzięki stosowanym metodom produkcyjnym, możliwe jest zachowanie aktywności biologicznej białka serwatkowego. W całym procesie wykorzystuje się również metodę filtrowania cross flow, w trakcie której stosowane filtry są w stanie oddzielać białko od cholesterolu, tłuszczu i laktozy.

Impact Whey Isolate - dawkowanie

25 gram produktu czyli jedną dużą łyżkę należy wsypać do shakera wypełnionego 150-250 ml wody lub mleka. Wszystko razem należy wymieszać. Aby uzyskać odpowiednie efekty, należy mieszankę stosować 2-3 razy dziennie lub według potrzeb.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Impact Whey Isolate
Warkocz
Ocena produktu

Bardzo lubie ten Isolat białka. Fajnie że jest dość duży wybór smaków


Opolski
Ocena produktu

Jakiś dobry przepis na shake z tym białakiem coś ktoś ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."