Ulotka Zdrowia
Immuno colostrum Siara krowia - Geneactiv

Immuno colostrum Siara krowia - Geneactiv

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Geneactiv
  • Pojemność: 40 saszetek
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Immuno colostrum Siara krowia

Immuno colostrum to siara krowia (pierwszy pokarm cielaka). Siara krowia to jedna z najbioaktywniejszych substancji o pochodzeniu naturalnym. Suplement diety Immuno Colostrum Active/EQ zawiera mleko klaczy oraz naturalne składniki.

Immuno Colostrum Active - skład

Produkt zawiera najwyższą dawkę krowiej siary, którą pozyskuje się w czasie pierwszych 2 godzin laktacji. Następnie colostrum zamraża się i podaje liofilizacji, co sprawia, że uzyskuje się produkt o najwyższej bioaktywności. Immuno Colostrum Active wzbogacono również o liofilizat bananowy i liofilizat czarnej porzeczki - dzięki temu suplement jest bogaty w antyoksydanty i naturalną witaminę C.

Immuno Colostrum Active - dla sportowców

Suplement diety Immuno Colostrum Active/EQ jest także odpowiedni dla sportowców. Preparat zwiększa wydolność organizmu, usprawnia działanie jelit i ulepsza proces wchłaniania składników odżywczych. Pomaga również utrzymywać regularność treningów dzięki pozytywnemu wpływowi na mięśnie.

W dni beztreningowe zaleca się wypicie 1 saszetki na czczo, a w dni treningowe - 2 saszetki (na czczo i przed snem). Suplement można przyjąć bezpośrednio do ust lub rozpuścić w mleku, wodzie czy proteinowym koktajlu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Immuno colostrum Siara krowia

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."