Ulotka Zdrowia
Iladian - Wspiera zdrowie stref intymnych

Iladian - Wspiera zdrowie stref intymnych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Iladian

Iladian to suplement diety, który należy stosować, aby zachować prawidłową mikroflorę pochwy, w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, hormonów oraz w trakcie występowania zaburzeń hormonalnych i immunologicznych. Ponadto jest to również lek wskazany dla kobiet w okresie rozrodczym, które przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach, często korzystają z basenu i sauny lub jacuzzi. Preparat zawiera pałeczki kwasu mlekowego i dostępny jest w postaci kapsułek.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Dla uzyskania pożądanych efektów należy stosować preparat minimum przez 20 dni. Jeżeli stosujesz tabletki antykoncepcyjne lub inną terapie hormonalną, lek należy przyjąć zachowując 2-godzinny odstęp pomiędzy nimi.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny najpierw skonsultować się z lekarzem, zanim podejmą decyzję o przyjmowaniu tego suplementu.

Produkt należy przechowywać w pomieszczeniu nie nasłonecznionym i pozbawionym wilgoci, w którym panuje temperatura do 25 stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Iladian składniki:

Lactobacillus rhamnosus, laktoza jednowodna, laktoferyna, likopen, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus gasseri, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca). Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

Produkt zawiera mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Składniki 1 kapsułka
Lactobacillus rhamnosus 2,5 mld komórek(2,5x109CFU*)
Lactobacillus reuteri 2,5 mld komórek(2,5x109CFU*)
Lactobacillus gasseri  1,0 mld komórek(1,0x109CFU*)
Laktoferyna 25 mg
Likopen 25 mg

*CFU - z ang. Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonie (pojedyńcza komórka).


Opinie Iladian

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."