Ulotka Zdrowia
Ibuprom - Sprint Caps kapsułki elastyczne 10 szt USP Zdrowia

Ibuprom - Sprint Caps kapsułki elastyczne 10 szt USP Zdrowia

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprom

Ibuprom Sprint Caps to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Pomaga w leczeniu stanów zapalnych, a także w obniżaniu gorączki.

Można przyjmować, gdy pojawią się bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo--krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Pomaga także paniom w walce z bólami miesiączkowymi. Preparat nie wskazany dla osób z chorobą wrzodową żołądka oraz z niewydolnością wątroby. Działaniem niepożądanym wynikającym z przyjmowania leku mogą być bóle głowy, niestrawność, ból brzucha, świąd i pokrzywka.

Skład

Substancją czynną leku jest ibuprofen 200 mg.

  • Substancje pomocnicze to:
  • Skład rdzenia kapsułki: Makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona,
  • Skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, błękit patentowy V (E131).
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ibuprom
tool
Ocena produktu

Ratuje bol glowy niesamowicie !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."