Ulotka Zdrowia
Ibuprom RR - Tabletki powlekane, 12 szt

Ibuprom RR - Tabletki powlekane, 12 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprom RR

Ibuprom RR to nowoczesna tabletka z ultracienką powłoczką i nowoczesnym rdzeniem, która jest w stanie bardzo szybko uwolnić substancje czynną do żołądka. Preparat powinien być podawany podczas ostrych bólów. W jednej tabletce została zawarta maksymalna dawka ibuprofenu dostępna bez recepty. Lek nie zawiera cukru ani laktozy.

Ibuprom RR - zastosowanie

Wskazaniem do stosowania preparatu są ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umiarkowanym, które występują po operacjach. Mogą to być również bóle kostne, mięśniowe, migrenowe i menstruacyjne. Zwalcza również łagodne i umiarkowane bóle różnego pochodzenia, takie jak bóle głowy, zębów, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, nerwobóle, bóle stawów. Łagodzi również gorączkę.

Jedną dawką preparatu jest jedna tabletka. Na dzień można przyjąć trzy tabletki. Pomiędzy kolejnymi dawkami należy zachować 4-godzinny odstęp. Preparat przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia. Nie wolno przyjmować leku dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Ibuprom RR - Tabletki powlekane skład:

Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg.

Substancje pomocnicze to: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna;

Skład otoczki tabletki: alkohol poliwynylowy (E1203), makrogol 3350 (Ę1521), tytanu dwutlenek (E171), talk (E 553b), mieszanina


Opinie Ibuprom RR

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."