Ulotka Zdrowia
Ibuprom Max Sprint - Kapsułki miękkie, 20 szt

Ibuprom Max Sprint - Kapsułki miękkie, 20 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprom Max Sprint

Ibuprom Max Sprint to najsilniejszy i najszybciej działający lek zwalczający ból. Uwalnia maksymalną dawkę substancji czynnych prawie trzy razy szybciej niż pozostałe leki. Pomaga walczyć z uciążliwymi bólami i stanami zapalnymi. Polecamy jest do stosowania przy bólach migrenowych. Pomaga także zwalczać bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej.

Jedna dawka to jedna tabletka. Na dzień można przyjąć do trzech tabletek zachowując 4-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia. Lek dostępny jest wyłączenie w aptekach. Nie należy rozgryzać tabletki.

Ibuprom Max Sprint skład:

Substancją czynną jest ibuprofen.
Pozostałe substancje pomocnicze to: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona.


Opinie Ibuprom Max Sprint

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."