Ulotka Zdrowia
Ibuprofen Forte DOZ - Tabletki powlekane, 60 szt Ulotka

Ibuprofen Forte DOZ - Tabletki powlekane, 60 szt Ulotka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprofen Forte DOZ

Ibuprofen Forte DOZ, 400 mg, tabletki powlekane, 60 szt. to preparat, który należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazaniami na ulotce.

Przeznaczony do krótkotrwałego stosowania. Jeżeli bóle nie ustąpią po trzech dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Mogą go przyjmować dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli. Pierwszą dawką jest jedna tabletka. Jeżeli dolegliwości nie ustawią, po czterech godzinach można przyjąć kolejną. Na dobę nie należy stosować więcej niż trzech tabletek leku, zachowując czterogodzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Tabletkę należy przyjąć po posiłku, popijając wodą. Lek przeznaczony jest do leczenia bólów różnego pochodzenia np. przy bólu głowy, migrenach, bólu zębów, bólu napięciowego, bólach mięśniowych, stawowych i kostnych, bólach towarzyszących grypie i przeziębieniu, nerwobólach.

Pomaga zbić wysoką gorączkę i łagodzi bóle menstruacyjne. Leku nie należy przyjmować m.in. jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników, występuje ciężka niewydolność serca lub skaza krwotoczna.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ibuprofen Forte DOZ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."