Ulotka Zdrowia
Ibuprofen Aflofarm -  Tabletki drażowane 400 mg

Ibuprofen Aflofarm - Tabletki drażowane 400 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprofen Aflofarm

Ibuprofen Aflofarm -  Tabletki drażowane 400 mg to niesteroidowy lek przeciwzapalny, który zmniejsza bóle, obrzęki i stany gorączkowe.

Można go podawać, jeżeli występują:

  • bóle zębów,
  • bóle stawów,
  • bóle mięśni,
  • bolesne miesiączkowanie,
  • bóle głowy,
  • bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu
  • stany gorączkowe różnego pochodzenia.

Preparatu nie należy podawać osobom, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być podawany osobom z chorobą wrzodową żołądka, niewydolnością nerek i wątroby, z problemami z sercem, ze skazą krwotoczną oraz w III trymestrze ciąży.


Opinie Ibuprofen Aflofarm

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."