Ulotka Zdrowia
Ibuprofen Aflofarm -  Tabletki drażowane 200 mg

Ibuprofen Aflofarm - Tabletki drażowane 200 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibuprofen Aflofarm

Ibuprofen Aflofarm, 200 mg, tabletki drażowane to niesteroidowy lek przeciwzapalny pomagający zmniejszać ból, obrzęki i stany gorączkowe. Można go podawać, jeżeli występują bóle zębów, bóle stawów, bóle mięśni, bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu oraz stany gorączkowe różnego pochodzenia.

Preparatu nie należy podawać osobom, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być podawany osobom z chorobą wrzodową żołądka, niewydolnością nerek i wątroby, z problemami z sercem, ze skazą krwotoczną oraz w III trymestrze ciąży.

Ibuprofen Aflofarm skład:

1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (substancja czynna), oraz substancje pomocnicze: Hypromeloza, karboksylmetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek E171, mieszanina białego wosku psazczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).


Opinie Ibuprofen Aflofarm

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."