Ulotka Zdrowia
Ibupar - Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy

Ibupar - Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibupar

Ibupar to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, którego substancją czynną jest Ibuprofenum. Lek dostępny jest w postaci drażowanych tabletek. Należy je przyjmować, jeżeli pojawiają się bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu różnego pochodzenia m.in. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Przeciwwskazaniem jest również ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca, skaza krwotoczna oraz trzeci trymestr ciąży.


Opinie Ibupar

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."