Ulotka Zdrowia
Ibupar Forte - Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy

Ibupar Forte - Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ibupar Forte

Ibupar Forte to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, którego główną substancją czynną jest Ibuprofenum. Jedna tabletka powlekana zawiera 400 mg tej substancji. Można stosować ten lek w przypadku wystąpienia słabych i umiarkowanych bólów różnego podchodzenia. M.in. lek łagodzi bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

Przeciwwskazaniem do stosowania tego preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go również stosować jeżeli występuje ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca, skaza krwotoczna oraz trzeci trymestr ciąży.


Opinie Ibupar Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."