Ulotka Zdrowia
Ibufen Junior - Kapsułki miękkie 200 mg

Ibufen Junior - Kapsułki miękkie 200 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Polpharma
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki


Opis i skład produktu Ibufen Junior

Ibufen Junior to lek działający przeciwgorączkowo, przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie, przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Nie należy go podawać dzieciom mającym mniej niż 20 kg wagi. Może być przyjmowany w przypadku wystąpienia grypy, przeziębienia czy innych chorób zakaźnych. Świetnie radzi sobie z bólami głowy, zębów, mięśni, stawów, uszu i wszelkich tego typu dolegliwości. Nie jest polecany dla osób z ciężką niewydolnością wątroby, nerek czy serca. Kobiety w ostatnim trymestrze ciąży również nie powinny go przyjmować.

Skład

1 kapsułka zawiera:
substancja czynna: ibuprofen 200mg;

substancje pomocnicze- sorbitol ciekły niekrystalizujący, maltitol ciekły.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ibufen Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."