Ulotka Zdrowia
HydrOff - Redukcja nadmiaru wody, 30 szt

HydrOff - Redukcja nadmiaru wody, 30 szt

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Gravis Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu HydrOff

HydrOff to suplement diety, którego zadaniem jest zredukowanie dużej ilości wody gromadzącej się w naszym organizmie.

Usuwane są również zbędne produkty przemiany materii. Dzięki temu, kobieta może w bardziej skuteczny sposób walczyć z cellulitem, a także kontrolować masę swojego ciała. Preparat ten nie jest wskazany dla osób, które mają problemy z nerkami lub stosują leki moczopędne. Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią. Lek należy chronić przed wilgocią i przechowywać w temperaturze pokojowej.

Składniki

Ekstrakt 4:1 z liścii zielonej herbaty 180 mg, ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej 150 mg, ekstrakt 4:1 z łodygi opuncji figowej 120 mg, ekstrakt 4:1 z korzenia mniszka lekarskiego 70 mg, ekstrakt z pestek winorośli właściwej standaryzowany na 60% polifenoli 50 mg.

Składniki kapsułki: żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), indygotyna (barwnik).

Masa netto

20,40 g

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie HydrOff
Olu
Ocena produktu

Trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością pozbywania się wody z naszego orgnizmu. Jak chcecie stosować to z głowa ! Bo efekty i tak będą widoczne


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."