Ulotka Zdrowia
Hurricane XS - Formuła regeneracyjna Myprotein

Hurricane XS - Formuła regeneracyjna Myprotein

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 2,5kg 5kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hurricane XS

Hurricane XS to preparat, który przyda się osobom bardzo aktywnym, wykonującym intensywne ćwiczenia, które chcą szybko zregenerować swoje mięśnie po nie małym wysiłku. Jak wiadomo, podczas takich sportów, jak rugby, piłka nożna czy hokej angażowanych jest bardzo dużo mięśni. Zawodnicy narażeni są na liczne uderzenia i minimalne kontuzje. Rozgrywanie kolejnego meczu za trzy dni nie byłoby możliwe, gdyby nie suplementy wspomagające regenerację mięśni.

W składzie preparatu znajdują się węglowodany tj. dekstroza i owies rozpuszczalny, które zostały połączone z koncentratem białka serwatkowego z izolatem, monohydratem keratyny oraz z HBM. Preparat dostępny jest w 10 różnych smakach.

Hurricane XS - Formuła regeneracyjna Myprotein - dawkowanie

Dla uzyskania jak najwyższych korzyści, środek należy przyjmować natychmiast po intensywnym wysiłku. 2,25 miarki czyli 70 g preparatu należy dodać do 500 ml wody lub mleka i wszystko razem wymieszać. Można również zdecydować się na spożywanie preparatu w godzinach porannych. Wtedy należy go stosować, jako dodatek do koktajli, kaszy, jogurtów greckich czy naleśników. Można go też zjeść samodzielnie.

Ważne jest, aby decydować się na przyjmowanie Hurricane XS tylko wtedy, gdy faktycznie uprawiamy intensywny sport. Preparat jest odpowiedni dla wegetarian.

Zawartość w 70g:
energia: 901,8kJ
energia: 219,3cal
białko (masa rzeczywista): 29,6g
węglowodany: 20,3g
tłuszcze: 2,5g

70g dostarcza także:
HMB: 1,5g
Creapure®: 5g

Zawartość substancji odżywczych może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Hurricane XS
Edmin
Ocena produktu

Trenuje crossfit 5 razy w tygodniu. Trening zajmuje mi średnio 2h odrazu po treningu stosuje sobie Hurricane XS i czuje się zdecydowanie lepiej !


Kamil
Ocena produktu

Hurricane XS to jest z moich najlepszych suplementów zaraz po treningu. Zawsze wracam do domu ok 40 min po treningu i idealnie zastępuje mi posiłek po treningu.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."