Ulotka Zdrowia
HMB formula caps - Czyste HMB w kapsułkach

HMB formula caps - Czyste HMB w kapsułkach

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu HMB formula caps

HMB formula caps to preparat zawierający najwyższej jakości HMB. Organizm po wysiłku wpada w katabolizm. Aby zapobiec jego rozwojowi wytwarzany jest HMB. Pozwala on na blokowanie działania enzymów katabolicznych, a także zwiększa udział tłuszczów w produkcji energii.

HMB formula caps - zastosowanie i efekty 

Preparat ogranicza także degradację białek mięśniowych i nasila spalanie tkanki tłuszczowej. Pozwala budowa beztłuszczową masę mięśniową oraz przyspiesza regenerację potreningową u sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie HMB formula caps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."