Ulotka Zdrowia
Hitaxa Fast - lek przeciwalergiczny 5 mg, 10 szt

Hitaxa Fast - lek przeciwalergiczny 5 mg, 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hitaxa Fast

Hitaxa Fast to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest Desloratadinum. W każdej tabletce znajduje się 5 g tej substancji. Tabletki ulegają rozpuszczeniu w jamie ustnej, a wskazaniem go ich stosowania jest alergia i chęć złagodzenia jej objawów. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Hitaxa Fast

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."